O nas

Jesteśmy największą internetową telewizją sportową na Podkarpaciu, choć realizujemy zlecenia na terenie całej Polski. Zarządzamy kilkoma portalami internetowymi związanymi ze sportem oraz kanałem YouTube na którym przeprowadzamy transmisje na żywo.

Zajmujemy się realizacją transmisji na żywo z wydarzeń sportowych, turniejów firmowych i nie tylko. Od października 2016 roku przeprowadziliśmy ponad 300 transmisji na żywo, które każdorazowo oglądało od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy widzów.

Realizujemy transmisje w jakości Full HD (1080p), z możliwością wykorzystania kilku kamer oraz naszych komentatorów.

Prowadziliśmy transmisje LIVE z meczów i turniejów w wielu dyscyplinach. Były to m.in. żużel, piłka nożna, siatkówka, koszykówka, tenis stołowy i wiele innych. Prowadzimy także transmisje na żywo z imprez kulturalnych oraz konferencji prasowych.

Prowadzimy transmisje na żywo z turniejów firmowych i prywatnych wydarzeń. Posiadamy własny, profesjonalny sprzęt i internet, który pozwala prowadzić transmisje na żywo z prawie każdego miejsca w Polsce.

Chcesz zareklamować się podczas transmisji na żywo albo przeprowadzić relację LIVE z eventu Twojej firmy? Napisz do nas!

Gwarantujemy pełne zaangażowanie
Dojedziemy w każde miejsce
Mamy najlepsze ceny

Co oferujemy?

Gdy decydujemy się na współpracę w pakiecie dostajesz nie tylko profesjonalną obsługę i realizację transmisji w najwyższej możliwej jakości.

Zadbamy o odpowiedni zegar meczowy, obrandujemy transmisję Twoim logiem, a także pokażemy powtórki w czasie rzeczywistym. Możemy także wyświetlić reklamy sponsorów (w formie tekstowej, logo lub wideo).

Przed meczem zadbamy o odpowiednią promocję wydarzenia, a po jego zakończeniu otrzymasz od nas od nas skróty wybranych spotkań.

Jakość Full HD

Wszystkie transmisje prowadzimy w jakości Full HD (1080p) z wykorzystaniem profesjonalnych kamer i mikrofonów do zbierania dźwięku z boiska. Pozwala to uzyskać najwyższą jakość obrazu i dźwięku.

Powtórki na żywo

Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych jesteśmy w stanie wprowadzać powtórki najciekawszych akcji podczas meczu, by nikt ich nie przegapił. Także w zwolnionym tempie.

Promocja wydarzenia

Zarządzamy kilkoma portalami docierającymi do kilkuset tysięcy użytkowników miesięcznie. Pomożemy wypromować Twoje wydarzenie i zadbamy o odpowiednią oglądalność transmisji.

Jak wygląda nasza praca?

 
Transmisji na żywo
Godzin za kamerą
klientów

Przykładowe realizacje

Zobacz jak wyglądają nasze realizacje. Transmisje na żywo z wydarzeń sportowych i turniejów firmowych.


Skontaktuj się z nami i poproś o wycenę

Podaj nam szczegóły dotyczące terminu i lokalizacji wydarzenia, które chciałbyś pokazać na żywo, a my napiszemy Ci ile to będzie kosztować. Odpiszemy na każdą wiadomość!

Adres
ul. Jasińskiego 22/5B 35-608 Rzeszów
Kontakt